Najbliższe terminy

Mateusz Dobosz

  • psychoterapeuta - psycholog,
  • zaburzenia związane ze snem,
  • zaburzenia nastroju,
  • problemy okresu dojrzewania i wczesnej dorosłości,
  • metody relaksacyjne,
  • rozwój osobisty (rozwój umiejętności poznawczych, optymalizacja czasu pracy, efektywna nauka i in.)

O specjaliście

Posiadam doświadczenie w pracy z dorosłymi oraz młodzieżą. Tytuł magistra uzyskałem na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Odbyłem praktyki zawodowe w Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie oraz w Miejskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krośnie. Hobbystycznie prowadzę badania nad wpływem portali społecznościowych i nowych technologii na funkcjonowanie i rozwój młodzieży, które wciąż kontynuuję. Swoje wnioski publikuję w formie artykułów w prasie naukowej oraz popularnonaukowej (jak np. kwartalnik "Postępy Psychiatrii i Neurologii", czasopismo "Rozprawy Społeczne" czy "Katecheta"). Udzielam swoich komentarzy jako ekspert na portalach WP abczdrowie i WP parenting w sprawach zdrowia psychicznego oraz psychologii. Uważam, że wiedzę specjalistyczną powinno łączyć się z jak najprostszym do zrozumienia i zastosowania przekazem. Jestem w trakcie czteroletniej szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Wykształcenie

- Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II - mgr psychologii ..................................................................................... - Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej - w trakcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej

Doświadczenie zawodowe

- Powiatowe Centrum Pomocy Społecznej w Ropczycach................................................................................................. - Zakład Opieki Medycznej Family MedCare........................................................................................................................ - Centrum Psychiatrii ANIMA w Rzeszowie i Kolbuszowej ................................................................................................ - oddział Rehabilitacji Psychiatrycznej w Specjalistycznym Psychiatrycznym ZOZ im. prof. Antoniego Kępińskiego w Jarosławiu ........................................................................................................................................................................ - wykładowca akademicki oraz szkoleniowy ....................................................................................................................... - praca z młodzieżą i osobami dorosłymi.

Formy komunikacji

  • Wiadomość
  • Czat
  • Rozmowa internetowa
  • Wideo rozmowa