Terapia par

e-poradnia terapia problemów w związkachTerapia par online to pomoc parom będącym w kryzysowej sytuacji, przeżywającym trudności w związku czy niepotrafiącym znaleźć rozwiązania satysfakcjonującego dla obojga partnerów.

Jeśli doszło do zdrady, utraty zaufania, jeśli w związku nasilają się problemy utrudniające codzienne wspólne funkcjonowanie, jeśli jedna lub obie strony mają poczucie braku satysfakcji z wzajemnej relacji, a nieporozumienia i konflikty przybierają na sile - nasza ePoradnia proponuje Państwu pomoc doświadczonego psychologa i terapeuty, który pomoże podjąć wspólną pracę nad związkiem. Terapia par to proces odbudowania jakości i obopólnej satysfakcji, przy wsparciu specjalisty, który czuwa nad poprawą umiejętności komunikacji. Psycholog pomaga w wypracowaniu takiego sposobu dialogu, by zamiast konfliktów docierać do porozumienia. Otrzymacie Państwo narzędzia i udoskonalicie umiejętności pozwalające zażegnać obecny kryzys i łatwiej sobie samodzielnie radzić z trudnymi sytuacjami w przyszłości.

Warunkiem skuteczności terapii jest motywacja obojga partnerów do pracy nad sobą i wzajemną relacją oraz chęć podjęcia dialogu.

Specjaliści: