Rozmowa telefoniczna

e-poradnia rozmowa telefoniczna ze specjalistąKonsultacja w tej formie odbywa się za pośrednictwem telefonu stacjonarnego i trwa 50 minut. O ustalonej godzinie psycholog dzwoni do Państwa na podany wcześniej numer telefonu.

Termin rozmowy umawia się przez panel użytkownika, gdzie po zalogowaniu można wybrać specjalistę oraz dogodną datę i godzinę spotkania. Kolejnym krokiem jest dokonanie opłaty przez system przelewy24.pl. Potwierdzenie płatności i umówienia konsultacji pojawia się w panelu użytkownika oraz – jeśli wybrana była wcześniej ta opcja – wysyłane jest drogą mailową.

Numer telefonu, na który zadzwoni psycholog, może być zarejestrowany w dowolnym kraju Unii Europejskiej, Szwajcarii lub Norwegii. Możliwy jest kontakt wyłącznie na numery stacjonarne.

O ustalonej godzinie w dniu konsultacji proszę oczekiwać na połączenie na podany numer.

Rozmowa telefoniczna to bardziej bezpośrednia forma kontaktu niż czat czy wiadomość, bogatsza o przekaz niewerbalny – Państwa ton głosu i sposób mówienia, odzwierciedlające stan emocjonalny. Pozwala to psychologowi na lepszy ogląd sytuacji i skuteczniejsze udzielenie pomocy. Jednoczesnie zarazem zachowujecie Państwo większe poczucie anonimowości niż podczas tradycyjnych konsultacji twarzą w twarz, co ułatwia swobodne mówienie o rzeczach trudnych.