Prywatny czat

e-poradnia  porady przez czat internetowyWielu osobom łatwiej jest w ten sposób poruszać trudne, wstydliwe tematy niż podczas rozmowy twarzą w twarz czy nawet rozmowy telefonicznej. Jednoczenie występuje tu dialog, interakcja, możliwość zadawania pytań o szczegóły, doprecyzowania ważnych kwestii.

Spotkanie na czacie odbywa się po zalogowaniu, za pośrednictwem wewnętrznego komunikatora. Wcześniej należy zarezerwować termin, wybierając jednego spośród naszych specjalistów, dogodny dzień i godzinę, a także uiścić opłatę za pośrednictwem systemu przelewy24.pl. Potwierdzenie płatności i umówienia konsultacji pojawia się w panelu użytkownika oraz – jeśli wybrana była wcześniej taka opcja – wysyłane jest drogą mailową.

Warto zalogować się na stronie 5 minut przed godziną rozpoczęcia czatu. Spotkanie trwa 50 minut.

Ważne, by podczas opisywania sytuacji możliwie dokładnie przeanalizować swoje odczucia, emocje związane z tematem, który chcecie Państwo poruszyć, i opisać je specjaliście. Komunikacja za pośrednictwem czatu pozbawiona jest bowiem dodatkowych sygnałów, które podczas bezpośredniej rozmowy można zaobserwować z zachowania danej osoby. Na czacie – są tylko słowa i wszystkie emocje i niewerbalne sygnały trzeba ubrać w zdania i przekazać w tekście.