Profesjonalizm

To co wyróżnia naszych ekspertów na tle konkurencji, to nastawienie na nieustanne poszerzanie swoich umiejętności oraz wiedzy, w oparciu o światowe standardy i nowości w dziedzinie pomocy psychologicznej, a także metoda w podejściu do pracy z pacjentem, wyrażająca się w klasycznej już sentencji zaczerpniętej od wybitnego arabskiego lekarza i filozofa Awicenny: leczyć należy indywidualnego człowieka, a nie tylko ogólny przypadek.

Nasi psychologowie i terapeuci nie używają gotowych formułek automatycznie generowanych z głównej bazy, za pracę z pacjentem w wirtualnej przestrzeni odpowiedzialni są specjaliści, którzy tę nowoczesną formę pomocy traktują równie poważnie i profesjonalnie, jak kontakt bezpośredni.

Do Twojej dyspozycji oddajemy ekspertów różnorodnych specjalizacji (psychologów, terapeutów uzależnień, terapeutów par, dietetyków), co pozwala zwiększyć skuteczność pomocy. Wystarczy zapoznać się z profilem danego eksperta i obszarem jego specjalizacji, dopasować do swoich potrzeb oraz rodzaju problemu, a następnie wybrać formę kontaktu (wiadomość, korespondencja, czat, rozmowa telefoniczna).