Jak zacząć?

e-poradnia jak zacząć kontakt ze specjalistą w naszej poradniSystem umawiania wizyt jest intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Cała procedura zajmuje jedynie ok. 5 minut.

Założenie konta

Bezpłatna rejestracja jest konieczna dla pełnego korzystania z funkcjonalności portalu. Kliknięcie umieszczonego na głównej stronie przycisku „załóż konto” przekierowuje użytkownika do formularza rejestracyjnego. Ponieważ szanujemy Państwa prywatność, ilość danych, których podanie jest konieczne (te pola formularzu oznaczone są gwiazdką), została ograniczona do niezbędnego minimum. Podane informacje będzie można zmienić w późniejszym czasie w panelu użytkownika.

Aktywacja konta

Po wypełnieniu formularza, na podany adres e-mail przesyłamy wiadomość z linkiem, który umożliwia aktywowanie konta użytkownika. Wystarczy kliknąć w przesłany przez nas link lub skopiować go i w wkleić w pasek adresu w oknie przeglądarki.

Umówienie wizyty

Gdy konto zostało już aktywowane, należy się zalogować, a następnie w menu użytkownika wybrać opcję „Zamów wizytę”. Można tam wybrać a odpowiednią datę i godzinę wizyty i formy komunikacji z danym specjalistą.

UWAGA! Jeśli umawiane jest spotkanie w ramach terapii par lub terapii rodzinnej – prosimy o zarezerwowanie dwóch wizyt jedna po drugiej

Płatność

Płatności można dokonać za pomocą systemu przelewy24.pl z szybkim księgowaniem lub przelewem tradycyjnym (w tym przypadku wizytę trzeba umawiać z kilkudniowym wyprzedzeniem). Po wpłynięciu płatności na nasze konto, otrzymacie Państwo potwierdzenie drogą mailową. Potwierdzenie terminu będzie widoczne również w panelu użytkownika.

Zobacz jak to działa

 

jak zacząć korzystać z e-poradni